DZIECIĘCA HALOWA LIGA MISTRZÓW VI 2018-3 KOLEJKA

W dniu 20.01.2018 r. nasza drużyna KS Lublinianka-rocznik 2008 (po ciekawym meczu towarzyskim z zespołem Football Academy) rozgrywała mecze w ramach Dziecięcej Halowej Ligi Mistrzów VI. W 3 kolejce spotkań mierzyliśmy się z drużynami, które po czterech meczach miały komplet zwyciestw i zajmowały w tabeli 1 i 2 miejsce-różniły się od siebie tylko lepszym bilansem bramek. W pierwszym meczu zagraliśmy z FC Sevilla (Skarpa), która zajmowała 1 miejsce w tabeli. Po bardzo ciekawym i pełnym emocji meczu nasz zespół zremisował z liderem 0:0. W drugim spotkaniu graliśmy z wiceliderem tabeli-drużyną Tottenham Hotspur (Sygnał Lublin). Nasza drużyna w tym spotkaniu pokazała się również z bardzo dobrej strony i zremisowała 1:1. Po 3 kolejkach Dziecięcej Halowej Ligi Mistrzów VI nasz zespół coraz lepiej rozumie się na boisku. Gra dobrze w obronie, indywidualnym kryciu, realizuje zadania na boisku, stwarza sporo sytuacji pod bramką rywala-choć jeszcze brakuje skuteczności przy wykańczaniu akcji. Potrzeba więcej zgrania, aby gra naszej drużyny wyglądała jeszcze lepiej.

WYNIKI 3 KOLEJKI DZIECIĘCEJ HALOWEJ LIGI MISTRZÓW:

SZACHTAR DONIECK (KS LUBLINIANKA)-FC SEVILLA (SKARPA) 0:0

TOTTENHAM HOTSPUR (SYGNAŁ LUBLIN)-SZACHTAR DONIECK (KS LUBLINIANKA) 1:1