MECZ SPARINGOWY KS LUBLINIANKA-FOOTBALL ACADEMY

W dniu 10.02.2018 r. nasza drużyna KS Lublinianka-rocznik 2008 rozegrała rewanżowy mecz sparingowy z zespołem Football Academy. Mecz trwał 90 minut i zakończył się wynikiem 12:9 dla naszej drużyny! W ujęciu całego meczu byliśmy zespołem wyraźnie lepszym. Na uwagę zasługuje początek spotkania, gdzie prowadziliśmy 6:0, tworzyliśmy dużo sytuacji pod bramką rywala, graliśmy dokładnymi podaniami, byliśmy szybsi, potrafiliśmy przewidzieć zagrania przeciwnika oraz graliśmy bardzo uważnie w obronie. Przez 60 minut kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. Po godzinie meczu w grę naszej drużyny wkradła się lekka nerwowość. Było to wynikiem zmęczenia, ponieważ graliśmy prawie cały czas jedną szóstką ( z tylko jednym zawodnikiem rezerwowym). W końcówce spotkania ponownie zaczęliśmy przejmować inicjatywę na boisku. Mecz rozgrywany był na boisku pod balonem, w temperaturze 0-1 stopni Celsjusza.Był to bardzo cenny sprawdzian dla zawodników i trenera przed zbliżającymi się meczami w ramach Dziecięcej Halowej Ligi Mistrzów VI.