PODSUMOWANIE FAZY LIGOWEJ DZIECIĘCEJ HALOWEJ LIGI MISTRZÓW VI 2018

W dniu 04.03.2018 r. nasza drużyna KS Lublinianka (występująca w rozgrywkach jako Szachtar Donieck) rozgrywała ostatnią kolejkę fazy ligowej Dziecięcej Halowej Ligi Mistrzów VI.

WYNIKI 6 KOLEJKI:

SZACHTAR DONIECK-BENFICA LIZBONA(VROTCOVIA) 2:2

MATEUSZ RUSINEK

SZACHTAR DONIECK-ATLETICO MADRYT(WIDOK LUBLIN) 2:0

TOMASZ OLEJNICZAK

Podsumowując całą fazę ligową Dzieciecej Halowej Ligi Mistrzów VI nasza drużyna w 12 kolejkach meczów uzyskała następujący bilans: 4 zwycięstwa, 5 remisów i 3 porażki. Bilans bramek: 18 strzelonych i 12 straconych. W tabeli nasz zespół zajął 9 miejsce, zdobywając 17 punktów. W klasyfikacji strzelców DHLM (rocznik 2008-grupa B) wysokie miejsca zajęli nasi zawodnicy: Tomasz Olejniczak zajął 4 miejsce-zdobywając 7 bramek, Paweł Czerwonka zajął 6 miejsce-strzelając 6 bramek. Bramki zdobywali także pozostali zawodnicy naszego zespołu: Mateusz Rusinek-2 bramki, Oliwier Kwiecień-1 bramka, Bartosz Tchórz-1 bramka oraz Michał Włodek-1 bramka. Podsumowując fazę ligową DHLM VI należy stwierdzić, że nasza drużyna zrobiła duży postęp. Miała możliwość grania z zespołami o zróżnicowanym poziomie. Nabrała doświadczenia w grze. Zawodnicy rozgrywali mecze z zaangażowaniem, starali się realizować założenia taktyczne trenera. Walczyli dzielnie i dali z siebie wszystko. Analizując wszystkie 12 spotkań można śmiało powiedzieć, że na boisku w każdym meczu byliśmy dla innych drużyn równorzędnym rywalem. Czasami brakowało szczęścia, ale w sporcie tak już jest. Nie zawsze wygrywa lepszy zespół.

Dziękujemy za piękne chwile i wspaniałe emocje na boisku!

Brawo chłopaki!

Trzymać tak dalej!