Sparing KS Lublinianka-Sygnał Lublin (rocznik 2008)

W dniu 20.02.2018 r. nasza drużyna KS Lublinianka-rocznik 2008 rozegrała mecz sparingowy z drużyną Sygnału Lublin w hali Szkoły Podstawowej w Mętowie. Nasz zespół zagrał bardzo dobry mecz. Zawodnicy stwarzali ciekawe akcje w ataku, po których padały piękne bramki. Drużyna grała także skutecznie w obronie. Zawodnicy grali podaniami i starali się utrzymywać przy piłce. Wykazali się niezwykłą walecznością na boisku. Z bardzo dobrej strony pokazali się bramkarze, którzy w sytuacjach trudnych popisywali sie skutecznymi interwencjami. Mecz trwał 90 minut i zakończył się wynikiem 18:7 dla naszej drużyny. W ujęciu całego meczu byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym. Gra naszej drużyny wygląda z tygodnia na tydzień coraz lepiej. Zawodnicy rozumieją się na boisku, podchodzą do gry z wielkim zaangażowaniem.

Serdeczne podziękowania dla trenera Sygnału Lublin za zaproszenie i możliwość rozegrania spotkania kontrolnego.

Podziękowania dla zawodników i rodziców!

Brawo chłopaki!

Trzymać tak dalej!